Raunt: Bir soru fark yaratır!

Raunt: Bir soru fark yaratır!

Raunt'ta Neler Var?

Öğrenciye ve Hedefine Özel Çalışma Programı
Raunt sana, gün gün neyi, ne kadar çalışman gerektiğini bildiren, eksiklerini tamamlamanı sağlayan, kişiselleştirilmiş bir çalışma planı hazırlar. Böylece, üniversite sınavına kadar tüm zamanını en verimli şekilde değerlendirirsin.
Toplamda 1000 Saati Aşan Ders Anlatım Videoları
Detaylı konu anlatım videoları, Türkiye’nin, üniversiteye hazırlıkta en deneyimli hocalarını odana kadar getirir. Raunt, özel ders niteliğindeki bu videolardan yalnızca senin izlemen gerekenleri karşına çıkararak, kısa zamanda etkili ve kalıcı öğrenmeni sağlar.
Raunt, Palme ve Limit...
Türkiye’nin En Güçlü Kitap ve Test Yayıncıları Bir Arada!
Raunt’la, Türkiye’nin üniversiteye hazırlıkta en güçlü yayınevleri Palme ve Limit’in soru bankaları ve konu anlatımı kitaplarıyla da çalışma ayrıcalığına sahip olursun. Raunt, bu kitaplarından çözdüğün testlerin sonuçlarını dijital ortama aktararak, mevcut durumun hakkında kapsamlı bir değerlendirme sunar.
Tüm Soruların Videolu Çözümleri
Raunt tüm soruların çözüm videolarını sunan tek üründür! Gerek dijital testlerdeki gerekse basılı testlerdeki tüm soruların videolu çözümlerine hemen ulaşır, hiç beklemeden, anında istediğin sorunun çözümünü izleyebilirsin. Böylece, sınavda çıkabilecek tüm soru tiplerine ve çözüm yollarına hakim olursun.
Gerçek Sınav Deneyimi Yaşatan Deneme Sınavları
Türkiye genelinde on binlerce adayın katılımıyla gerçekleştirilen ve merkezi sınavla birebir uyumlu olan Raunt Deneme Sınavları, hedefine ne kadar yakınlaştığın bilgisini verir. YKS deneme sınavları sana, gerektiğinde hedefini yenileme ve yeni hedefine göre çalışma fırsatı tanır.
Üniversiteye Hazırlık için Gereken Her Şey Tek Çözümde
Dijital Raunt, kitaplar ve Raunt Cep Uygulaması, Raunt’un akıllı sistemini oluşturan bir bütünün parçalarıdır. Raunt, kitaplardaki testleri çözüp cevapları Raunt Cep Uygulaması’na ya da www.raunt.com’a girdiğinde, performansının kesintisiz ölçülmesini sağlar.